اطلاعات عمومی دوربین

استفاده از دوربین وای فای در مغازه و فروشگاه

دوربین وای فای wifi در فروشگاه

دوربین وای فای در مغازه و فروشگاه 

امروزه با استفاده از انواع مختلف دوربین وای فای می توانید بسادگی فروشگاه تان را هنگامی که آنجا حضور ندارید بر روی موبایل ، هنگامی که در منزل ، مترو و یا اتوموبیل تان در مسیر آمدن به سرکار هستید ببینید و نحوه عملکرد کارمندان تان را در همان لحظه ملاحظه کنید. امروزه تمام فروشگاه ها مجهز به دوربین های مداربسته هستند اما سیستم های معمولی تنها امکان ضبط تصویر بر روی DVR یا NVR را دارند و در واقع شما برای دیدن تصاویر دوربین و فروشگاه خود باید در محل حضور داشته باشید و تصاویر گذشته را مرور کنید.

اما چطور می توانید خارج از محل فروشگاه بصورت زنده ببینید هم اکنون چه اتفاقی در حال وقوع است؟ 

ما توانسته ایم پاسخ مناسبی به این سوال با استفاده از دوربین های وایرلس بدهیم ؛ بهمین خاطر شاهدیم که بسیاری از مالکان فروشگاه هایی که دارای چندین دوربین مداربسته دیگر نیز در فروشگاه خود هستند حداقل از یک دوربین وای فای wifi در نقاط حساس فروشگاه استفاده می کنند تا بتوانند تصویر زنده را به آسانی بر روی موبایل شان ببینند و کارکنان و کارمندان شان را هدایت و راهنمایی و کنترل کنند.
استفاده از دوربین های وایرلس چرخشی و همچنین دوربینهای پاناروما که تصویر 360 درجه ای ارائه می کنند امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این دوربین ها نیاز به هزینه های اضافی مانند نصب کردن دوربین نداشته و همچنین امکان جابجایی و نصب سریع دارند. 

دزدگیر تصویری آنلاین ! 

شما می توانید از قابلیت حساسیت به حرکت دوربین وای فای wifi در فروشگاه تان استفاده کرده و در واقع فروشگاه تان را مجهز به یک دزدگیر تصویری آنلاین کنید که در هنگام تشخیص حرکت تصاویر را برایتان ضبط کند یا عکس گرفته و آن را برایتان ایمیل کند یا بر روی موبایل تان بفرستد و با نوتیفیکیشن یا ویبره شما را باخبر کند.علاوه بر اینها به راحتی بدون نیاز به دستگاه های ضبط تصویر مثل DVR  و NVR دوربین مداربسته وای فای wifi سری کم می تواند تصاویر را به طور مستقیم بر روی کارت حافظه میکرو اس دی که در داخل دوربین قرار می گیرد ضبط کند این دوربین ها امکان ساپورت کارت حافظه تا ۱۲۸ گیگ را داراست که بالاترین میزان پشتیبانی از حافظه در میان دوربین های مدار بسته وای فای می باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *