راهنمای اپلیکیشن v380

آموزش نصب دوربین v380pro

در این مقاله قصد داریم آموزش نصب دوربین v380pro را بطور کامل توضیح بدهیم. دوربین های مختلفی مانند دوربین های پانوراما و لامپی و دوربین مگنتی در حال حاضر با اپلیکیشن v380pro فعال شده و انتقال تصویر خود را از طریق این نرم افزار انجام می دهند و راهنمای نصب دوربین v380pro برای راه اندازی این دوربین ها بسیار مفید خواهد بود.

ابتدا برای نصب اپلیکیشن v380pro از طریق لینک زیر اپ را متناسب با گوشی خود دانلود و نصب کنید. 

ساخت اکانت در اپلیکیشن v380pro 

✅ ابتدا در اپلیکیشن بر روی گزینه Register کلیک کنید. در قسمت country منطقه asia را انتخاب کنید. در ردیف دوم یک آدرس ایمیل وارد کرده و بر روی دکمه verify code بزنید. 

راهنمای اپلیکیشن v380pro-8

✅ بعد از وارد شدن آدرس ایمیل و زدن دکمه مانند شکل زیر اعلام می شود که کد تایید به آدرس ایمیل شما ارسال شده است . ایمیل خود را باز کرده و کد تایید را در اپلیکیشن وارد کرده و گزینه next را بزنید. 

✅ در مرحله بعدی یک پسورد برای اکانت خود انتخاب کرده و در جالی خالی دوم پسورد خود را تایید کنید 
⚠️ پسورد شامل عدد و حروف انگلیسی و بیشتر از 6 حرف باشد.

✅ در مرحله بعدی تایید می شود که اکانت شما ساخته شده است و بر روی گزینه login کلیک کنید. 

✅ دوباره به صفحه اول برمی گردید و آدرس ایمیل و پسوردی را که داده بودید تایپ کرده و وارد اکانت خود شوید. 
⚠️ در صورتیکه تمایلی که ساخت اکانت در اپلیکیشن ندارید بر روی گزینه Try Without an account که در زیر دکمه log in قرار دارد بزنید. 

نصب دوربین های v380pro از طریق هات اسپات بدون نیاز به مودم 

با این روش نصب می توانید از امکانات دوربین در فاصله نزدیک بدون نیاز به مودم استفاده کنید در این حالت باید به وای فای داخلی دوربین متصل شوید. در دوربین هایی که با اپلیکییشن v380pro کار می کنند وای فای داخلی دوربین ها با حروف MV شروع می شود و بعد از آن آی دی دوربین قرار دارد. این شبکه وای فای را در قسمت سرچ وای فای موبایل تان پیدا کرده و به آن متصل شوید. 

بعد از اتصال به شبکه وای فای دوربین باید آیکون اتصال وای فای گوشی تان به همراه یک علامت تعجب باشد. 

در زمان اتصال به وای فای داخلی دوربین بدلیل اینکه این شبکه وای فای اینترنت ندارد یک پیغام خطا دریافت می کنید که اعلام می کند این شبکه وای فای که قصد اتصال به آنرا دارید اینترنت ندارد این پیغام را نادیده بگیرید. 

بعد از اینکه مطمئن شدید گوشی به وای فای دوربین متصل شده است مشابه شکل زیر صفحه اپلیکیشن را به سمت پایین بکشید تا اپلیکیشن بصورت اتومات دوربین را پیدا کند. 

بعد از شناسایی دوربین توسط اپلیکیشن بر روی id دوربین کلیک کنید 

در مرحله بعد پنجره ای به شکل زیر برای شما نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن می توانید تصاویر دوربین را مشاهده کنید اما در اولین باری که دوربین را در اپلیکیشن اضافه می کنید از شما خواسته می شود که یک پسورد برای دوربین انتخاب کنید. این پسورد با پسورد ابتدایی اپلیکیشن متفاوت بوده و برای هر دوربینی که اضافه می کنید باید پسوردهای متفاوتی انتخاب کنید. 

در مرحله بعد پنجره ای به شکل زیر برای شما نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن می توانید تصاویر دوربین را مشاهده کنید اما در اولین باری که دوربین را در اپلیکیشن اضافه می کنید از شما خواسته می شود که یک پسورد برای دوربین انتخاب کنید. این پسورد با پسورد ابتدایی اپلیکیشن متفاوت بوده و برای هر دوربینی که اضافه می کنید باید پسوردهای متفاوتی انتخاب کنید. 

پسورد انتخابی برای دوربین باید شامل عدد و حروف و بیشتر از 6 حرف باشد. 

در مرحله بعدی با زدن بر روی پنجره دوربین می توانید تصاویر دوربین را از طریق وای فای داخلی دوربین مشاهده کنید.

نصب دوربین های v380pro به مودم 

بعد از نصب دوربین v380pro از طریق وای فای داخلی دوربین برای مشاهده تصاویر دوربین از راه دور نیاز دارید که دوربین تان را به یک مودم کانکت کنید. برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید.
✅ دوباره به صفحه اول اپلیکیشن برگشته و به قسمت تنظیمات دوربین مانند شکل زیر وارد شوید. 
راهنمای نصب دوربین v380pro-009
✅ در قسمت تنظیمات وارد منوی network شده و مانند شکل زیر گزینه Wifi station mode را انتخاب کنید. 
راهنمای نصب دوربین v380pro-0010
✅ بعد از انتخاب گزینه فوق در پایین آن می توانید شبکه وای فای مودمتان را انتخاب کنید و پسورد وای فای مودم را وارد کرده و بر روی save بزنید. بعد از چند ثانیه دوربین بصورت وایرلس به مودم کانکت شده و در داخل اپلیکیشن با کلیک بر روی پنجره دوربین در هر جایی که اینترنت داشته باشید می توانید تصاویر دوربین را مشاهده کنید. 
راهنمای نصب دوربین v380pro-0011

در صورتیکه هر قسمت از این راهنما برای شما گنگ بود و یا سوالی داشتید از طریق کامنت با ما در میان بگذارید کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *