نحوه اشتراک‌گذاری دوربین با سایر کاربران

برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا هک شدن دوربین، در دوربین های SriHome اولین کاربری که به دوربین متصل می‌شود، به عنوان کاربر مدیر یا ادمین در نظر گرفته می شود.

سایر کاربران برای دسترسی به دوربین و مشاهده تصاویر دوربین SriHome نیاز به اجازه مدیر دارند، در غیر این صورت حتی با داشتن نام کاربری و کلمه عبور نیز به دوربین دسترسی نخواهند داشت.

✅ روش به اشتراک گذاشتن دوربین با کاربر دیگر بصورت زیر می باشد :

⚠️ در صورتیکه شما ادمین دوربین نیستید ( اولین نفری که دوربین را راه اندازی کرده نیستید ) ولی می خواهید ادمین دوربین باشید >> دوربین را با استفاده از دکمه ریست به تنظیمات اولیه درآورده و دوباره بر روی گوشی خود نصب کنید. 

در صورتیکه شما ادمین دوربینی که قصد دارید آنرا به شخص دیگری به اشتراک بگذارید هستید مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا وارد اپلیکیشن SriHome بر روی گوشی خود شده و به مسیر زیر بروید. 

Settings -> Visitors Management -> Add

📌 برای کاربران مهمان امکان تعریف دو نوع مجوز وجود دارد، که می‌توانید بسته به نیاز یکی از این دو مورد را انتخاب کنید:

✔️ Operator (اپراتور): این کاربر امکان تماشای زنده ویدئوها و تغییر دادن تنظیم زمان، هشدار، فیلم‌برداری و تنظیمات شبکه را دارد. 

✔️ Visitor (بازدیدکننده): این کاربر تنها امکان تماشای زنده ویدئوها را دارد. 

برای اضافه کردن کاربر جدید باید از گزینه Add استفاده کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه باید اپ ایدی APP ID کاربری که می خواهید مجوز دسترسی دوربین را به او بدهید را در قسمت Input new user’s APP ID وارد کنید و یا می توانید با استفاده از  QR Code کاربر را اسکن کنید، تا به صورت خودکار به برنامه اضافه شود. 

📌 اگر نمی دانید APP ID کجاست در پایین توضیح داده شده

بعد از وارد کردن اپ آیدی کسی که می خواهید به او مجوز دسترسی بدهید در قسمت User Remarks باید یک نام برای کاربر مهمان در نظر بگیرید. 

برای پیدا کردن  APP ID کسی که می خواهید دوربین را با او به اشتراک بگذارید در اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی آن شخص، به منوی سمت بالا سمت چپ رفته ، عدد درج شده در جلوی APP ID آپ ایدی و یا شناسه اپلیکیشن آن کاربر می باشد هم‌چنین می‌توانید در قسمت My QR Code به کیو آرکد کاربر را ببینید. 


بعد از اضافه کردن کاربر در اپلیکیشن خود باید دوربین را در اپلیکیشن آن شخص نیز اضافه کنید.

برای اضافه کردن دوربین به اپلیکیشن نفر دوم در صفحه اصلی اپلیکیشن SriHome نصب شده بر روی گوشی نفر دوم گزینه + را زده و آی دی و پسورد دوربین را وارد کنید.

 

 

در همین رابطه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.