دوربین کوچک myfox

far_fa_bookmark

اخبار تکنولوژی

دوربین کوچک myfox بیشترین کارایی را در منازل و خانه ها دارد. این دوربین قابلیت کنترل از راه دور را دارد به این صورت که شما هنگامی که در خانه حضور ندارید می توانید دوربین را روشن کنید و اتفاقاتی که در خانه رخ می دهد را مشاهده کنید. این دوربین کوچک در واقع یک مدل دوربین وای فای مناسب برای فضای داخلی می باشد. 

ویژگی کنترل از راه دور دوربین امنیتی myfox از طریق اپلیکیشن آن صورت می گیرد، شما بعد از نصب اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند که کار بسیار آسانی می باشد قادر خواهید بود بر روی خانه خود نظارت کامل را داشته باشید. دوربین امنیتی myfox نیاز به ابزار های جانبی ندارد و کاملا مستقل است، از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به حسگر حرکت آن اشاره کرد حسگر حرکت مادون قرمز، دقیق ترین و کوچکترین حرکت را شناسایی می کند و ضبط تصاویر را آغاز می کند.

دوربین امنیتی myfox دارای باتری می باشد، این باتری در پشت دوربین تعبیه شده است و در طی ضبط اتفاقات، باتری را ساپورت می کند همچنین به صورت مستقیم از طریق آداپتور به برق شهری متصل می شود. گاهی اوقات پیش می آید که سرعت اینترنت بسیار ضعیف باشد، جای نگرانی نیست زیرا myfox قادر است در مواقعه ای که سرعت اینترنت پایین است تصاویر و فیلم ها را ذخیره کند.

ضبط تصاویر و فیلم ها بصورت خودکار در صورت قطع شدن ارتباط با دوربین از ویژگی های دوربین امنیتی myfox است که علاقه خانواده ها را برای خرید این دوربین و جایگزاری آن در خانه در پی داشته است، طراحی زیبا و منحصر به فرد این محصول بسیار هوشمندانه است و شما به راحتی قادر خواهید بود در هر مکانی این دوربین را تعبیه کنید و از تصاویر با کیفیتی که این دوربین ضبط می کند با خبر شوید.

منبع : https://www.amazon.com/

دوربین امنیتی myfox

پیشنهاد مشابه به این محصول

برچسب ها

نوشتهٔ پیشین
اتصال مستقیم دوربین به مودم در LiveYes
نوشتهٔ بعدی
دوربین آژیر دار Deep Sentinel

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست