آیدی و پسورد دوربین، آیدی و پسورد اکانت برنامه

آیدی و پسورد دوربین، آیدی و پسورد اکانت برنامه

آیدی دوربین

آیدی دوربین، شناسه منحصر به فرد برای هر دوربین می‌باشد. آیدی دوربین را می‌توانید بر روی برچسبی که به دوربین متصل شده پیدا کنید.

پسورد دوربین

پسورد پیش‌فرض دوربین ۸۸۸۸۸۸ می‌باشد. برای امنیت بیشتر، می‌توانید حین فرآیند نصب، پسورد را تغییر دهید. پسورد دوربین داخل دوربین ذخیره می‌گردد. آیدی و پسورد دوربین تنها اطلاعاتی هستند که به وسیله آن‌ها می‌توان به دوربین دسترسی داشت. پسورد دوربین را به خاطر بسپارید، چرا که هرگاه بخواهید با استفاده از دستگاه‌های مختلف به دوربین دسترسی داشته باشید، نیاز به استفاده از آن دارید. چنانچه پسورد دوربین را فراموش کنسد، تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، ریست کردن و راه‌اندازی مجدد دوربین است.

چنانچه پسوردها را فراموش کردید، می‌توانید دوربین‌ها را ریست کنید، و یک پسورد جدید تعریف کنید.

آیدی و پسورد اکانت برنامه

زمانی که وارد برنامه SriHome می‌شوید، بایستی برای برنامه آیدی و پسورد تعریف کنید. آیدی اکانت برنامه، شناسه منحصر بفرد هر کاربر می‌باشد. به‌منظور حفظ امنیت، یک کاربر می‌تواند تنها از طریق یک دستگاه به دوربین دسترسی داشته باشد. بنابراین، در دستگاه‌های iOS، هنگامی که کاربر بخواهد با استفاده از نام کاربری مشابه وارد برنامه شود، ورود قبلی او بر روی دستگاه دیگر، بسته خواهد شد. اگر می‌خواهید همزمان بر روی چندین دستگاه به دوربین دسترسی داشته باشید، چندین شناسه برای برنامه مورد نیاز است.

نوشته‌های پیشین
چگونه دوربین را به تنظیمات کارخانه برگردانیم؟
نوشته‌ی بعدی
چگونه پس از ریست دوربین و برگشتن آن به تنظیمات کارخانه، وایفای را به NVS001 متصل کنیم.

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست