راهنمای اپلیکیشن sricam

راهنمای نصب و راه اندازی دوربین وایرلس wifi وای فای sricam

راهنمای نصب دوربین وای فای

این مطلب را هم بخوانید : دانلود نصب دوربین های وایفای با اپلیکیشن yooseeاین مطلب را هم بخوانید : دانلود نصب دوربین های وایفای با اپلیکیشن v380

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

   راهنمای نصب و راه اندازی دوربین وایرلس wifi وای فای sricam 

برای نصب دوربین وای فای ابتدا اپلیکیشن Sricam را از سایت sricam.ir دانلود کرده و بر روی موبایل تان نصب کنید.

اپلیکیشن دوربین وای فای را می توانید از اینجا دانلود کنید . 

دوربین وای فای را به برق متصل کرده و دکمه ریست که در پشت یا زیر دستگاه قرار دارد را با کمک پین مخصوص ، ده ثانیه نگه دارید تا صدای بوق ریست شدن دوربین شنیده شود. بعد از ریست شدن هر ۳ ثانیه یک بوق کوتاه از دوربین خواهید شنید در این حالت دوربین آماده نصب و دریافت تنظیمات وای فای می باشد. جهت نصب دوربین وای فای حتما آن را ریست کنید. 

در این صفحه نحوه ریست کردن دوربین وای فای wifi را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید موبایل تان به شبکه وای فایی که قصد دارید دوربین را به آن متصل کنید متصل شده باشد.

۱- بعد از باز کردن اپلیکیشن در صفحه زیر بر روی گزینه Register کلیک کنید . 

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

۲- در صفحه جدید باز شده مطابق شکل زیر در قسمت اول یک آدرس ایمیل و در ردیف دوم یک پسورد وارد کرده  و در قسمت سوم پسورد را تکرار کنید سپس دکمه Register را بزنید و منتظر بمانید تا رجیستر شدن حساب کاربری برای شما انجام شود . 

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

۳- بعد از ایجاد شدن حساب کاربری برای شما دوباره به صفحه ورود وارد می شوید که در قسمت اول ایمیل و در قسمت دوم پسورد را وارد کنید. برای اینکه در دفعات بعدی ورود نیاز به وارد کردن ایمیل و پسورد نباشد از دکمه  Remember password استفاده کنید . 

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

۴- بعد از وارد شدن با حساب کاربری صفحه مطابق شکل زیر مشاهده می کنید که بر روی + کلیک کنید.

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

۵- در صفحه باز شده جدید مطابق شکل زیر مشخصات دوربین wifi جدید را وارد کنید. 

  • در قسمت اول در محل input device name یک اسم برای دوربین انتخاب کنید.
  • در قسمت دوم input device ID ، آی دی دوربین wifi را بصورت دستی وارد کنید ( شماره ای که در بارکد پشت دوربین قرار دارد ) یا بر روی آیکون بارکد کلیک کرده و وقتی که به حالت اسکنر قرار گرفت بر روی بار کد پشت دوربین گرفته تا id دوربین اسکن شود. 
  • در قسمت سوم پسورد پیشفرض را وارد کنید ( ۸۸۸۸۸۸ ). 

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

۶- در صفحه باز شده جدید مطابق شکل زیر بر روی دکمه Smart Wifi setting کلیک کنید.

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

۷- در صفحه جدید باز شده مطابق شکل زیر بر روی Next کلیک کنید.

راهنمای نصب دوربین وای فای wifi

۹- در صفحه جدید باز شده مطابق شکل زیر در ردیف اول ID دوربین را مشاهده می کنید در ردیف دوم نام وای فای که به آن متصل می شوید را مشاهده می کنید و در ردیف سوم پسورد وای فای تان را وارد کنید.

 راهنمای نصب دوربین وای فای wifi

۱۰- پس از وارد کردن پسورد وای فای بر روی دکمه Next کلیک کنید. در مرحله بعد صفحه شکل زیر را مشاهده خواهید کرد که در این حالت دوربین در حال اتصال به شبکه وای فای می باشد.

راهنمای نصب دوربین وای فای wifi

۱۱- زمانی که اتصال به شبکه بدرستی انجام گردد یک صدای بوق از دوربین خواهید شنید این بدان معناست که نصب دوربین وای فای را بدرستی انجام داده اید پس از آن صفحه ای مطابق شکل زیر را مشاهده خواهید کرد. 

راهنمای نصب دوربین وای فای wifi

۱۱- در مرحله بعد از نصب دوربین وای فای اگر نمی خواهید پسورد دوربین را تغییر دهید بر روی Skip کلیک کنید و در صورتیکه می خواهید پسورد دوربین را تغییر دهید بر روی Modify Password کلیک کنید که مطابق شکل زیر در ردیف اول پسورد اولیه  ( ۸۸۸۸۸۸ ) و در ردیف دوم و سوم پسورد جدید را وارد کنید.

راهنمای نصب دوربین وای فای wifi۱۲- در آخرین مرحله نصب دوربین وای فای ، باید پنجره ای مطابق شکل زیر در داخل اپلیکیشن دوربین wifi در کنار علامت + اضافه شده باشد که با کلیک بر روی پنجره آن تصویر دوربین را مشاهده می کنید.

راهنمای اپلیکیشن دوربین wifi سری کم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *