اطلاعات عمومی دوربین

دوربین کودک و نظارت بر پرستار

دوربین کودک

دوربین وای فای چرخشی SriHome SH026

۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان

دوربین وای فای SH026، از محصولات کمپانی Sricam با برند محصولات خانگی این شرکت SriHome است این دوربین دارای کیفیت تصویر ULtra HD بوده و از رزولوشن 1296P برخوردار است. دوربین SH026 با بهره‌گیری از سنسور تشخیص حرکت، در مواقع ضروری برای شما هشدار ارسال می‌کند. این دوربین از کارت حافظه تا حجم ۱۲۸ گیگابایت پشتیبانی می‌کند. با برخورداری از ۱۰ عدد ال ای دی مادون قرمز، دوربین وایرلس SH026 تصویری شفاف در تاریکی شب ارائه می‌دهد. نکته مهمی که در رابطه با این دوربین وجود دارد، قابلیت‌های امنیتی ویژه برای تعریف سطح دسترسی کاربران، و نیز نواحی خصوصی می‌باشد. به‌علاوه، این دوربین با برخورداری از لنز واید ۱۲۰ درجه، امکان دید گسترده‌تری از فضا را فراهم می‌آورد.

دوربین وایرلس چرخشی SriHome مدل SH020

(دیدگاه کاربر 5)
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دوربین وایرلس SH020، از سری محصولات جدید Sricam می باشد این دوربین وایرلس چرخشی دارای کیفیت تصویر Ultra HD بوده و از رزولوشن 1296P برخوردار است. دوربین SH020 با بهره‌گیری از سنسور تشخیص حرکت، امکان ردیابی خودکار سوژه را فراهم می‌آورد. این دوربین از کارت حافظه تا حجم ۱۲۸ گیگابایت پشتیبانی می‌کند. با برخورداری از ۱۰ عدد ال ای دی مادون قرمز، دوربین وایرلس SH020 تصویری شفاف در تاریکی شب ارائه می‌دهد. نکته مهمی که در رابطه با این دوربین وجود دارد، قابلیت‌های امنیتی ویژه برای تعریف سطح دسترسی کاربران، و نیز نواحی خصوصی می‌باشد.

دوربین چرخشی سه آنتن با قابلیت ردیابی خودکار سوژه

موجود نیست

دوربین چرخشی وای فای سه آنتن yoosee 

دوربین چرخشی سه آنتن وایفای طوری طراحی شده است که با استفاده از اپلیکیشن گوشی خود می توانید براحتی سر دوربین را بچرخانید . چرخش افقی ۳۵۵ درجه و ۱۲۰ درجه عمودی دیگر هیچ زاویه ای را از دست نخواهید داد. با امکان ضبط بر روی مموری کارت از جمله آسان ترین دوربین ها برای نصب در منزل یا به عنوان دوربین مراقبت کودک یا مراقبت سالمندان است همچنین این دوربین چرخشی وای فای قابلیت ردیابی خودکار سوژه، توانایی گرفتن عکس و فیلم و حتی آژیر زدن در صورت مشاهده حرکت را دارد

دوربین چرخشی سه آنتن

موجود نیست

دوربین چرخشی وای فای سه آنتن yoosee 

دوربین چرخشی سه آنتن وایفای طوری طراحی شده است که با استفاده از اپلیکیشن گوشی خود می توانید براحتی سر دوربین را بچرخانید . چرخش افقی ۳۵۵ درجه و ۱۲۰ درجه عمودی دیگر هیچ زاویه ای را از دست نخواهید داد. با امکان ضبط بر روی مموری کارت از جمله آسان ترین دوربین ها برای نصب در منزل یا به عنوان دوربین مراقبت کودک یا مراقبت سالمندان است همچنین این دوربین چرخشی وای فای توانایی گرفتن عکس و فیلم و حتی آژیر زدن در صورت مشاهده حرکت را دارد

دوربین مداربسته وایرلس p02

موجود نیست

دوربین چرخشی وای فای مدل p02

دوربین چرخشی وایفای مدل p02 یک دوربین وایرلس برای فضای داخلی با امکان چرخش ۳۵۵ درجه افقی است شما با استفاده از آن می توانید به راحتی از طریق اپلیکیشن دوربین را به زوایای مختلف چرخانده و تمام  محیط را زیر نظر داشته باشید. راه اندازی این دوربین وای فای به گونه ای است که می توانید تصویر را در کمتر از ۲ دقیقه بر روی موبایل تان مشاهده کنید اتصال به اینترنت در این محصول از طریق  وای فای wifi امکان پذیر می باشد. 

دوربین کودک یا دوربین مراقبت کودک یکی از ابزارهای مفید برای مراقبت از کودکان و نظارت کامل بر عملکرد پرستار آنها وقتی در خانه نیستید می باشد. معمولا برای نظارت بر کودکان و یا مراقبت از سالمندان از این مدل دوربین های وای فای استفاده می شود و این سیستم دوربین وایرلس بدون هیچگونه سیم کشی بصورت بیسیم به مودم وای فای منزل تان متصل می گردند و همچنین برای ضبط تصاویر نیز به دستگاه DVR نیازی ندارند و با قرار دادن یک مموری کارت میکرو اس دی داخل دوربین می توانید بصورت 24 ساعته تصاویر را ضبط کنید. 

با استفاده از دوربین مراقبت کودک وایرلس  Sricam براحتی می توانید از هر جایی مراقب کودک خود بوده و بر کار پرستار کودک تان یا خدمتکار منزل نظارت کنید . 

یکی از اهداف نصب دوربین مداربسته در محیط خانه می تواند نظارت بر کار پرستار کودک و یا سالمند مان باشد. هنگامی که شما در محل کار خود یا خارج از منزل هستید و کودکان یا سالمند شما در منزل به همراه پرستار خود می باشند، می توانید فعالیت های آنها را از طریق اینترنت بر روی کامپیوتر، لپ تاپ یا تلفن همراه خود براحتی از طریق اپلیکیشن SriHome  و یا برنامه ویندوز SriHome مشاهده کنید . همچنین این روز ها بیشتر خانم ها از خدمتکار برای انجام کار های منزل شان کمک می گیرند گاهی بصورت روزانه ، بعضی چند روز در هفته و بعضی ها هم تنها در مراسم خاص و مهمانی ها ، اینکه بتوانید حتی زمانی که در منزل نیستید بسادگی همه چیز را کنترل کرده و جلوی هر گونه سوء استفاده یا سوء تفاهمی را بگیرید در هر مراسمی بسیار برایتان آرامش بخش خواهد بود. 

اینکه بتوانید حتی زمانی که در منزل نیستید بسادگی همه چیز را کنترل کرده و جلوی هر گونه سوء استفاده یا سوء تفاهمی را بگیرید بسیار برایتان آرامش بخش خواهد بود .

از مزایای دوربین مراقبت کودک Sricam این است که می توانید این دوربین ها را تنها در کمتر از یک دقیقه در هر جایی از منزل تان نصب و راه اندازی کنید کافی است در هر اتاقی که به دوربین نیاز دارید دوربین را به برق بزنید در صورتیکه یک بار دوربین های مراقبت کودک sricam را به مودم منزل کانکت کرده باشید دوربین بعد از روشن شدن بصورت اتومات به مودم کانکت شده و قابل استفاده می باشد همچنین امکان جابجا کردن دوربین مراقبت کودک SriHome بدلیل وایرلس بودن این نوع دوربین ها بدون هیچگونه تغییری بر خلاف سیستم های مدار بسته رایج بسادگی وجود دارد و احتیاج به انجام هیچ کار خاصی ندارید

در اکثر مدل های دوربین مراقبت کودک سریکم حتی اگر می خواهید دوربین را در محلی که پریز برق وجود ندارد نصب کنید می توانید از پاور بانک برای تامین برق مورد نیاز آن استفاده کنید.

از مزایای دوربین مراقبت کودک Sricam این است که می توانید این دوربین ها را تنها در چند دقیقه در هر جایی از منزل تان نصب و راه اندازی کنید و برای جابجا کردن آن احتیاج به انجام هیچ کار خاصی ندارید بغیر از اینکه آن را به برق بزنید. 

دوربین مراقبت کودک srihome sh020

شما به راحتی می توانید با توجه به نیازتان در اتاق های مختلف منزل از یک یا چند دوربین به طور همزمان استفاده کنید و همزمان تصاویر دوربین ها را بر روی موبایل تان مشاهده کنید . زمانی که می خواهید مراقب کودک خود باشید یا وقتی که می خواهید بر کارهای خدمتکارتان نظارت داشته باشید یا زمانی که به مسافرت می روید برایتان بسیار آرامش بخش خواهد بود که نگاهی به داخل منزل تان بیندازید .

یکی دیگر از امکاناتی که دوربین مراقبت کودک سریکم به شما ارائه می دهد امکان صوتی دو طرفه می باشد و شما را قادر می سازد که صدای محیط بشنوید و همچنین از طریق دوربین مراقبت کودک با کودک یا پرستار کودکتان صحبت کنید که در این حالت صدای شما از اسپیکری که در دوربین قرار دارد پخش می شود. 


دوربین مراقبت کودک سریکم

علاوه بر آن مادرانی که کودک نوزاد در منزل دارند می توانند از خواب بودن کودک خود در اتاق خواب مطمئن شده و دیگر نیاز نیست تعداد دفعات زیادی را برای اطمینان از وضعیت کودک خود به اتاق خواب کودک مراجعه نمایند.

دوربین مراقبت از کودک می تواند مجهز به امکاناتی مانند حسگر صوتی و حرکتی باشد و در صورت نیاز شما را از گریه یا وضعیت کودک خود مطلع سازد. 

حتی اگر می خواهید دوربین را در محلی که پریز برق وجود ندارد نصب کنید بخاطر اینکه منبع تغذیه دوربین بصورت یو اس بی می باشد می توانید از پاور بانک برای تامین برق مورد نیاز آن استفاده کنید .

دوربین مراقبت کودک srihome sh026

از کاربردهای مفید دیگر استفاده از دوربین کودک می توان به استفاده از آنها به جای دوربین فیلمبرداری برای ثبت لحظات مختلف کودکان اشاره کرد. به آسانی با قراردادن مموری کارت میکرو اس دی می توانید بصورت مداوم تمام لحظات بزرگ شدن کودکتان را ضبط و نگهداری کنید. شما می توانید تصاویر دوربین مراقبت کودک را از طریق مموری کارت به موبایل تان یا هارد کامپیوتر منتقل کرده و یا از روی فیلم ها عکس بگیرید. در حال حاضر دوربین های مراقبت کودک با کیفیت FULL HD و ULTRA HD در بازار موجود بوده و این رده دوربین های مراقبت کودک می توانند فیلم و عکس های بسیار با کیفیتی از لحظات کودکتان بگیرند. 

دوربین مراقبت کودک srihome sh026

از دیگر امکاناتی که در منحصر به دوربین مراقبت کودک Sricam می باشد امکان استفاده از دوربین بدون اینترنت است به این صورت که خود دوربین دارای یک شبکه وای فای داخلی بوده و زمانی که در محدوده   برد شبکه وای فای دوربین قرار داشته باشید بطور مثال در داخل آپارتمانتان می توانید بصورت بیسیم از طریق گوشی به این شبکه وای فای متصل شده و بدون نیاز به اینترنت از کلیه امکانات دوربین استفاده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *